Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony.

CWZS Zawisza

Stowarzyszenie Wioślarskie

Wioślarskie Wtorki na ergometrze

 

28 stycznia br. w Parku Aktywnej Rehabilitacji i Sportu PARIS przy Centrum Onkologii odbyły się zawody z cyklu Wioślarskie Wtorki na Ergometrze. Organizatorem tej edycji było Stowarzyszenie Wioślarskie Zawisza Bydgoszcz.

Wyniki

Młodziczki
1. LOTTO-Bydgostia 1 (Angelika Konecka, Barbara Misiak, Eryka Kocinska, Oliwia Kanczurska) 7:58
2. BTW (Barbara Streng, Paulina Alichniewicz, Vanessa Mikołajcak, Olivia Nowak) 8:03
3. BKW 1 (Wiktoria Wojciechowska, Adrianna Rajewska, Zuzanna Różek, Nicole Pachura) 8:16
4. LOTTO-Bydgostia 2 (Klaudia Kaźmierczak, Anna Wełnińska, Monika Pabianiak, Paulina Eliasz) 8:18
5. BKW 2 (Izabela Sieg, Marta Sobczak, Wiktoria Krauze, Weronika Gackowska) 8;29
6. BKW 3 (Martyna Łukasiewicz, Natalia Potocka, Julia Mazurkiewicz, Monika Pacanowska) 9:12
7. Zawisza 1 (Aleksandra Dudek, Fojut Joanna, Opalinska Weronika, Weronika Maciejewska ) 10:01

Młodzicy
1. LOTTO-Bydgostia 1 (Gabriel Fligier, Wiktor Zieliński, Adam Siewaszewicz, Daniel Michalski) 6:49
2. LOTTO-Bydgostia 2 (Jędrzej Smeja, Mateusz Magoń, Frąckowiak Jakub, Lewandowski Jakub) 7:04
3. BTW 1 (Mikołaj Wichłacz, Dominik Piotrowski, Aleksander Niemielewski, Jan Budziak) 7:13
4. Zawisza 3 (Buczkowski Piotr, Osiński Sebastian, Muzolf Kacper, Niemczycki Mikołaj) 7:21
5. Zawisza 4 (Strehl Robert, Banaszek Adrian, Ostrowski Mikołaj, Felkner Kamil) 7:50
6. BTW 2 (Jakub Długosz, Wiktor Zdrojewski, Karol Stupczyński, Przemysław Kośmicki )7:59
7. Zawisza 2 (Kucharski Kacper, Szczechowski Jarosław , Szumiński Marek, Tybura Bartłomiej) 8:09
8. Zawisza 1 (Bujalski Remigiusz, Michalski Denis, Kosowski Szymon, Kałużny Paweł) 10:02

Juniorki młodsze
1. LOTTO-Bydgostia 1 (Klaudia Mierzejewska, Klaudia Szymańska, Wiktoria Misiołek, Nadia Hetman) 6:57
2. LOTTO-Bydgostia 2 (Katarzyna Barlik, Wiktoria Niestatek, Ania Kaczmarska, Oliwia Stasiłowicz) 7;23
3. BKW 3/Zawisza (Maćkowska Zuza, Grzela Paulina Michalska Monika, Świtała Dominika) 7;35
4. BKW 4/Zawisza (Kocikowska Asia Skolmowska Patrycja ,Krupińska Ola, Kowalczyk Weronika) 7;39
5. BTW (Katarzyna Pawełczak, Adrianna Małkowska, Nicol Wojciech, Michalina Hałas) 7:46
6. BKW 1 (Kłos Marta, Michalska Natalia, Dojczman Anna, Wieczorkowska Karolina) 7:50
7. BKW 2 (Wiączkowska Sara, Czubek Ola, Winnicka Kinga, Kaczmarek Ola) 7:56

Juniorzy młodsi
1. LOTTO-Bydgostia 1 (Dziewieczynski Piotr, Skierecki Jędrzej, Kaliński Mateusz, Płotka Jarosław) 6;05
2. BTW 2 (Michalczyk Bogusz, Danowski Krystian, Strzałkowski Dawid, Furgal Bartosz 6;17
3. LOTTO-Bydgostia 2 (Mikołaj Ewertowski, Dominik Gasiul, Kajetan Mikołajczak, Patryk Holesiński) 6:24
4. Zawisza 2 (Hałas Patryk, Wachowiak Dominik, Palmowski Bartosz, Sliwonik Michał) 6:26
5. Zawisza 3 (Kowalski Dawid, Dabrowski Michał, Gil Olaf, Zabicki Mikołaj) 6:41
6. BTW 1 (Zabdyr Michał, Januszewski Michał, Szwarc Wojciech, Fabian Nowak 6:52
7. Zawisza 1 (Myśliński Marek, Rumiński Kamil, Sobczyński Sebastian, Psiakowski Mikołaj) 6:59