Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony.

CWZS Zawisza

Stowarzyszenie Wioślarskie

Michał Szpakowski - nasz zawodnik i Mistrz Świata razem z nami!!

W piątek 20 września br. odbyło się spotkanie z Mistrzem Świata w wioślarstwie – Michałem Szpakowskim.

Wszyscy zebrani mieli możliwość zapoznania się z dotychczasowymi osiągnięciami naszego seniora, poznać jego życiorys, wysłuchać różnych ciekawych historii z jego życia i poznać wielkoformatowe wioślarstwo bardziej „od kuchni”.

Jednym z punktów spotkania było również wspólne oglądanie mistrzowskiego startu w Linz, którego bieg zakończył się zdobyciem złotego medalu. Zebrani gromkimi brawami nagrodzili finisz tego biegu i sukces Michała Szpakowskiego

Spotkanie minęło w bardzo rodzinnej atmosferze, młodzież zadawała mnóstwo pytań, mieliśmy możliwość zobaczyć medale, zrobić sobie zdjęcie z Mistrzem oraz wziąć autograf.

Było to wielkie wydarzenie dla wszystkich zebranych. Mamy nadzieję, że wkrótce uda się zorganizować kolejne spotkania, gdyż pytań od zawodników pozostała cała masa.

Wspaniale jest mieć w klubie takiego Mistrza, który znajduje w swoim napiętym grafiku miejsce na spotkanie z młodszymi kolegami z klubu i innymi zainteresowanymi tą dyscypliną sportu.

Poniżej zajdą Państwo kilka zdjęć z tego wydarzenia.

 

 

Więcej zdjęć zobaczyć można na naszym profilu FB. Zapraszamy !! Link poniżej.

 https://www.facebook.com/WioslaZawisza

 

Artykuł dodano 23.09.2019