Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony.

CWZS Zawisza

Stowarzyszenie Wioślarskie

Już jutro Wioślarski Wtorek na Zawiszy

WIOŚLARSKIE WTORKI NA ERGOMETRZE - 9.02.2016 – HALA ASTORIA Ul. Królowej Jagwigi 23

Szatnie będą oznaczone ( do dyspozycji 4 szatnie – 2 męskie i 2 damskie)

Do odprawy proszę dokonywać ewentualnych zmian w składach sztafet.

O godz. 9:30 odprawa techniczna trenerów i opiekunów z Michałem Burczykiem i Michałem Kwiatoń.

 

PROGRAM ZAWODÓW:

 

LP      BIEG    GODZINA KONKURENCJA

 

1       BIEG NR 1       godz. 10:00   -   MŁODZICZKI

1.LOTTO-Bydgostia ( Marcelina Michniacka, Emilia Zbielska, Kornelia Skopowska, Zuzanna Kononowicz )

2.LOTTO-Bydgostia ( Roksana Winowiecka, Patrycja Chojnicka, Aleksandra CiarkaPaulina Polasik )

3.LOTTO-Bydgostia  (Agata Bentlejewska, Aleksandra Tucholska, Wiktoria Węcławek, Zofia Mytlewska)

4.BKW (Emilia Chylińska, Oliwia Wojewódzka, Dominika Chmielewska, Jagoda Kwiatkowska

5.BTW……………………………………………………………………………………………………………………….....

6.BTW…………………………………………………………………………………………………………………………..

 

2       BIEG NR 2       godz. 10:10   -   MŁODZICY

 

1.ZAWISZA…………………………………………………………………………………………………………………………………

2.BTW……………………………………………………………………………………………………………………………...............

3.LOTTO-Bydgostia  (Daniel Szostak, Kajetan Szewczyk, Jarosław Adam, Mateusz Michalski)

4.LOTTO-Bydgostia  (Gracjan Bujanowski, Dominik Dryll, Kacper Michalski, Max Ind)

5.LOTTO-Bydgostia  (Kuba Wiśniewski, Dawid Małolepszy, Grzegorz Jabłoński, Hubert Lodziński )

 

3       DEKORACJE 10:20-10:30

 

4       BIEG NR 3       godz. 10:40     NIEPEŁNOSPRAWNI - Kategoria Gimnazjum

1.Falkowski Grzegorz

2.Mateusz Olendrzyński

3.Dominik Kaszuba

4.Kacper Walczak

 

5       BIEG NR 4       godz. 10:50     NIEPEŁNOSPRAWNI - Kategoria Szkoły Ponadgimnazjalne

1.Damian Baranowski

2.Rafał Flis

3.Jakub Żubkowski

4.Mateusz Trymerski

 

6       DEKORACJE 11:00-11:10

 

7       BIEG NR 5 godz. 11:20     SP DZIEWCZĘTA (tylko szkoły podstawowe !!!)

8       BIEG NR 6    godz. 11:30     SP CHŁOPCY (tylko szkoły podstawowe !!!)

 

9       DEKORACJE  11:35 - 11:45

 

10      BIEG NR 7       godz. 11:55  JUNIORKI

1.LOTTO-Bydgostia (Andżela Konecka, Barbara Misiak, Julia Wróbel, Anna Wełnińska)

2.LOTTO-Bydgostia ( Beata Szymańska, Oliwia Kanczurska, Oliwia Kowalewska, Maja Gipp)

3.BTW (Barbara Streng, Eliza Brett, Oliwia Szczurek, Weronika Szafrańska)

4.BTW (Agnieszka Górska, Joanna Fojut, Inga Jekel, Aleksandra Jaroć)

5.BKW…………………………………………………………………………………………………………...

6.BKW……………………………………………………………………………………………………………

 

11      BIEG NR 8       godz. 12:05   JUNIORZY

1.LOTTO-Bydgostia (Wiktor Zieliński, Patryk Rak, Paweł Ramiszewski, Jakub Frąckowiak)

2.LOTTO-Bydgostia (Mateusz Magoń, Wiktor Wróbel, Dawid Frącz-Zakrzewski, Dominik Tataruch)

3.Zawisza - Stowarzyszenie Wioślarskie (Kamil Felkner, Kacper Muzolf, Jakub Cieślicki, Marcin Chabowski)

4.Zawisza - Stowarzyszenie Wioślarskie (Miłosz Girndt, Konrad Kaszewski, Robert Strehl, Mikołaj Ostrowski

5.BTW (Szymon Lemańczyk, Przemek Kośmicki, Stupczyński Karol, Igor Malinowski)

6.BTW…………………………………………………………………………………………………………………………

12       DEKORACJE  12:10 - 12:20

 

13.

20 – 30 min na biegi indywidualne osób chętnych niezrzeszonych (tylko roczniki gimnazjum) 

 

Artykuł dodano 8 lutego 2016