Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony.

CWZS Zawisza

Stowarzyszenie Wioślarskie

Wioślarskie Wtorki na Ergometrze 10.02.2015

 

W dniu 10 lutego br. odbyła się ostatnia w bieżącym sezonie jesienno-zimowym impreza z cyklu „Wioślarskie Wtorki na Ergometrze”. Organizatorem tej edycji zawodów było LOTTO-Bydgostia przy współpracy wszystkich klubów Porozumienia „Bydgoskie Wioślarstwo”.

Nowością był start w czwórkach na ergometrze. Dzięki komputerowemu połączeniu czterech ergometrów – czterech zawodników „napędzało” jedną łódeczkę na ekranie. Wyniki przedstawiają się następująco:

Szkoły podstawowe – Dziewczyny 250 m
1. SP – 63 – 01:02,0
Kaja Dzierkacz, Oliwia Wojewódzka, Marta Strzelecka, Paulina Polasik, trener Marek Kowalski
2. SP – 62 – 01:03,3
Jagoda Kwiatkowska, Wiktoria Kasprzak, Katarzyna Szymańska, Daria Ziegler, trener Klaudia Oztürk
3. SP – 31 I – 01:04,4
Zuzanna Schmidt, Oliwia Olszanowska, Klaudia Witucha, Klaudia Bindele, trener Maciej Kasprzak
4. SP – 31 II – 01:05,5
Wojtaluk Małgorzata, Wiśniewska Patrycja, Oliwia Witkowska, Wiktoria Marcinkowska, trener Maciej Kasprzak

Szkoły podstawowe – Chłopcy 300 m
1. SP – 63 – 01:08,5
Damian Ossowski, Piotr Laskowski, Dominik Macewicz, Dawid Kawka, trener Marek Kowalski
2. SP – 62 – 01:10,0
Mateusz Jaskólski, Szymon Matuszczak, Tymon Cioczek, Kamil Silezin, trener Klaudia Oztürk

Sztafety Młodziczek 500 m – KLUBY
1. BTW 1 – 01:53,5
Alicja Henzel, Agnieszka Górska, Aleksandra Jaroć, Oliwia Szczurek, trener T. Ormiński
2. BKW 1 – 01:56,0
Dominika Baranowska, Aleksandra Dmochowska, Marta Sobczak, Nicole Pachura, trener M. Plewiński
2. LOTTO-Bydgostia 1 – 01:56,0
Bożena Łukasiewicz, Julia Wróbel, Beata Szymańska, Oliwia Kowalewska, trener R. Dziekoński
4. BTW 2 – 01:59,0
Aleksandra Kuczkowska, Daria Skibińska, Laura Chudzyńska, Aleksandra Barczyńska, trener T. Ormiński
5. LOTTO-Bydgostia 2 – 02:01,0
Natalia Osak, Olivia Filarska, Wiktoria Górecka, Julia Dobrzykowska, trener R. Dziekoński
6. BKW 2 – 02:07,0
Julia Mazurkiewicz, Monika Pacanowska, Weronika Walczyńska, Olga Klomfas, trener M. Plewiński

Sztafety Młodzików 500 m – KLUBY
1. LOTTO-Bydgostia 2 – 01:36,5
Wiktor Wróbel, Dawid Frącz Zakrzewski, Piotr Witulski, Patryk Rak, trener R. Dziekoński
2. ZAWISZA 1 – 01:43,5
Kamil Felkner, Mikołaj Ostrowski, Marcin Chabowski, Jakub Cieślicki, trener G. Dudziński
3. LOTTO-Bydgostia 1 – 01:44,0
Dominik Tataruch, Kacper Nowakowski, Szymon Pacanowski, Kamil Wiatrowski, trener R. Dziekoński
4. BTW 1 – 01:45,5
Jędrzej Moroz, Igor Malinowski, Przemysław Kośmicki, Karol Stupczyński, trener T. Ormiński
5. ZAWISZA 2 – 01:50,0
Robert Strehl, Patryk Żech, Maksymilian Bujak, Adrian Banaszek, trener G. Dudziński
6. LOTTO-Bydgostia 3 – 01:54,1
Przemysław Ko.enda, Jakub Jackiewicz, Sebastian Wesołowski, Patryk Drzewiecki, trener R. Dziekoński
7. BTW 2 – 01:55,5
Radosław Łysiak, Jakub Burza, Radosław Fąk, Maksymilian Kędzia, trener T. Ormiński
8. LOTTO-Bydgostia 4 – 02:02,5
Nikolas Szymczak, Mikołaj Romiński, Oskar Kozar, Mikołaj Modrzejewski, trener R. Dziekoński

Sztafety Juniorek 500 m – KLUBY
1. BKW – 01:49,0
GRZELLA PAULINA, MAĆKOWSKA ZUZA, NOWAK WIKTORIA, SKOLMOWSKA PATRYCJA, trener G. Jankowski
2. LOTTO-Bydgostia 2 – 01:52,5
Julia Nowak, Roksana Żurek, Angelika Konecka, Oliwia Kanczurska, trener P. Glaza/T. Czubak
3. BTW – 01:54,1
Katarzyna Pawełczak, Natalia Kopczyk, Barbara Streng, Weronika Szafrańska, trener T. Ormiński
4. LOTTO-Bydgostia 1 – 01:59,0
Wioletta Bohatyrewicz, Anna Wełnińska, Barbara Misiak, Klaudia Kaźmierczak, trener T.Czubak/P. Glaza

Sztafety Juniorów 500 m – KLUBY
1. LOTTO-Bydgostia 1 – 01:30,0
Maciej Madaj, Mateusz Kaliński, Piotr Dziewieczyński, Jędrek Skierecki, trener T. Czubak
2. ZAWISZA 1 – 01:33,0
Patryk Hałas, Bartosz Palmowski, Maksymilian Pliszka, Kacper Muzolf, trener T. Ciechanowski
3. LOTTO-Bydgostia 2 – 01:34,0
Oktawian Buda, Kacper Arent, Sebastian Kobyliński, Jarosław Płotka, trener T. Czubak
4. BTW 1 – 01:35,0
Michał Zabdyr, Wiktor Zdrojewski, Mikołaj Wichłacz, Michał Januszewski, trener T. Zaporski
5. LOTTO-Bydgostia 3 – 01:36,0
Wiktor Zieliński, Jakub Frąckowiak, Paweł Remiszewski, Adam Siewaszewicz, trener P. Glaza / L. Lemańczyk
6. BTW 2 – 01:37,5
Dominik Piotrowski, Jakub Długosz, Krystian Danowski, Jan Budziak, trener T. Zaporski
7. LOTTO-Bydgostia 5 – 01:39,6
Daniel Michalski, Gabriel Fligier, Mateusz Magoń, Jędrzej Smeja, trener P. Glaza / L. Lemańczyk
8. ZAWISZA 2 – 01:43,7
Piotr Buczkowski, Mateusz Koss, Karol Głowski, Bartosz Kaczmarek, trener T. Ciechanowski
9. LOTTO-Bydgostia 4 – 01:44,5
Artur Zalewski, Mateusz Grajzer, Paweł Domaradzki, Jakub Lewandowski, trener P. Glaza / L. Lemańczyk

 

 

www.bydgostia.org.pl

 

Wiecej zdjęć z tych zawodów na stronie: 

http://www.bydgostia.org.pl/foto/thumbnails.php?album=125