Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony.

CWZS Zawisza

Stowarzyszenie Wioślarskie

Zawisza wygrywa w PARiS - ie

Dziś odbyły się Wioślarskie Wtorki na ergometrze wioślarskim

 Zawody organizowało Stowarzyszenie Wioślarskie CWZS „Zawisza” tak jak rok temu w Parku Aktywnej Rehabilitacji i Sportu przy ul. Romanowskiej 2

Dziękujemy wszystkim osobom, które pomagały w tej edycji, w szczególności:

Paniom : BOGUSŁAWIE GRYGOROWICZ, ANNIE TATARUCH, KATARZYNIE STASZAK oraz AGACIE ZIELENIEWSKIEJ  za sędziowanie zawodów.

Dziękujemy pracownikom PARiS

Oto wyniki zawodów:

sztafeta juniorek

miejsce 1, czas 7:20:0

Bydgoskie Towarzystwo Wioślarskie (Weronika Szafrańska, Natalia Kopczyk, Katarzyna Pawełczak, Barbara Streng)  

miejsce 2, czas 7:23:9

Bydgoski Klub Wioślarek (Grzela Paulina, Dojczman Anna, Wieczorkowska Karolina, Nowak Wiktoria)

miejsce 3, czas 7:26:0

Bydgoski Klub Wioślarek (Mytlewska Oliwia, Czubek Ola, Skolmowska Patrycja, Maćkowska Zuzanna)

miejsce 4, czas 7:28:9

LOTTO-Bydgostia (Konecka Angelika, Wełmińska Anna, Kanczurska Oliwia, Nowak Julia)            

miejsce 5, czas 7:59:5

LOTTO-Bydgostia (Bohatyrewicz Wioletta, Misiak Barbara,  Kazimierczak Klaudia,Rakowska Julia)                                           

                                                                                                                            

sztafeta juniorów

miejsce 1, czas 6:13:7

Zawisza - Stowarzyszenie Wioślarskie (Dominik Wachowiak, Paweł Ślaziński, Kacper Otapowicz, Patryk Hałas)

miejsce 2, czas 6:15:3

LOTTO-Bydgostia (Jędrzej Skierecki, Michał Belicki, Jarosław Płotka, Maciej Madaj)     

miejsce 3, czas 6:17:7

Bydgoskie Towarzystwo Wioślarskie (Mikołaj Wichłacz, Jakub Długosz, Dominik Puiotrowski, Michał Zabdyr)

miejsce 4, czas 6:22:7

LOTTO-Bydgostia (Zieliński Wiktor, Remiszewski Paweł, Fligier Gabriel, Frąckowiak Jakub)   

     

 

sztafeta młodziczek

miejsce 1, czas 7:34:0

BKW Bydgoszcz (Adrianna Rajewska, Ola Dmochowska, Dominika Baranowska, Nicole Pachura)

miejsce 2, czas 7:42:3

Bydgoskie Towarzystwo Wioślarskie (Oliwia Szczurek, Aleksandra Jaroć, Agnieszka Górska, Alicja Henzel)

miejsce 3, czas 7:42:9

LOTTO-Bydgostia (Julia Wróbel, Beata Szymańska, Bożena Łukasiewicz, Oliwia Kowalewska)

miejsce 4, czas 8:10:0

BKW Bydgoszcz (Marta Sobczak, Monika Pacanowska, Olga Klomfas, Weronika Walczyńska)

miejsce 5, czas 8:11:4

LOTTO-Bydgostia (Natalia Osak, Julia Dobrzykowska, Wiktoria Górecka, Olivia Filarska)              

miejsce 6, czas 8:11:7

Bydgoskie Towarzystwo Wioślarskie (Laura Chudzyńska, Aleksandra Kuczkowska, Daria Skibińska, Aleksandra Barczyńska)

 

sztafeta młodzików

miejsce 1, czas 6:45:0

LOTTO-Bydgostia (Wiktor Wróbel, Piotr Witulski, Dominik Tataruch, Kacper Nowakowski)

miejsce 2, czas 6:49:0

Zawisza - Stowarzyszenie Wioślarskie (Kamil Felkner, Mikołaj Ostrowski, Marcin Chabowski, Jakub Cieślicki)

miejsce 3, czas 6:52:1

LOTTO-Bydgostia (Dawid Frącz – Zakrzewski, Patryk Rak, Bartosz Gamszej, Szymon Pacanowski)

miejsce 4, czas 7:18:7

Bydgoskie Towarzystwo Wioślarskie (Karol Stupczyński, Przemysław Kośmicki, Jędrzej Moroz, Radosław Łysiak)

miejsce 5, czas 7:28:3

Zawisza - Stowarzyszenie Wioślarskie (Robert Strehl, Patryk Żech, Damian Kurzaj, Adrian Banaszek

miejsce 6, czas 8:14:0

Bydgoskie Towarzystwo Wioślarskie (Igor Malinowski, Jakub Burza, Maksymilian Kędzia, Radosław Fąk)

 

http://www.wioslarstwo.bydgoszcz.pl/2015/01/27/wioslarskie-wtorki-na-ergometrze-wyniki-27-01-2015/

 

 

 

Artykuł dodano 27  stycznia  2015