Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony.

CWZS Zawisza

Stowarzyszenie Wioślarskie

Wioślarskie Wtorki na Ergometrze - II Edycja

 

 

 

 

Oto wyniki II Edycji Wtorku Wioślarskiego na ergometrach.

Organizatorem dzisiejszej edycji był Bydgoski Klub Wioślarek http://www.bkwbydgoszcz.pl/

Sztafeta Szkół Podstawowych

 

Dziewczęta

I m - SP nr 63 - Wiktoria Hyzycka, Martyna Raszka ,Oliwia Wojewódzka, Kaja Dzierkacz- czas 3:21,03

II m- SP nr 57 - Nicola Chylińska, Aleksandra Ciarka. Roksana Winowiecka, Zuzanna Koronowicz- czas 3:35,7

III m-SP nr 46 - Klara Wysocka, Monika Ostrowska, Dominika Kurian, Kornelia Semrau - czas 3:35.8

IV m-SP nr61 - Inga Skowron, Paulina Jankowska, Julia Sękowska, Sandra Kubiak -czas 3:40

 

Chłopcy

I m SP nr 63- Patryk Zieliński, Dawid Kawka, Dawid Selke, Łukasz Sabiniarz - czas 2:57,4

II m - SP nr 63 - Aleksander Bednarek, Bartłomiej Janecki, Szymon Baumgart, Wojciech Niedzielski - czas 3:04,5

III m SP nr 46 - Mateusz Słomiński, Mikołaj Ruciński, Krzysztof Zehner, Oliwier Klamra- czas 3:07,1

IV m SP nr61 - Szymon Karnowski, Gracjan Bujanowski, Łukasz Pałubicki, Hubert Sztolin- czas 3;20,0

V m SP nr 63 -  Gilbert Rudnicki, Damian Osowski, Dominik Macewicz, Kacper Kardasz - czas 3:22,0

VI m SP nr 57 - Hubert Bałka, Kacper Borkowski, Adrian Wysocki, Michał Majnert - czas 3:23,1

VII m SP nr SP nr 63 -Bruno Sobkowiak, Oskar Nowak, Michał Rybicki, Nikodem Kasprzak- czas 3:38,1

 

KLUBY

Młodziczki

I m BTW 2 - czas 7:28,0

Oliwia Szczurek

Aleksandra Jaroć

Agnieszka Górska

Alicja Henzel

 

II m BKW 1 - czas 7:40,6

DominikaBaranowska

Adrianna Rajewska

Aleksandra Dmochowska

Marta Sobczak

 

III m LOTTO 2 - czas 7:51,5

Bożena Łukasiewicz

Beata Szymańska

Olivia Kowalewska

Natalia Sobota

 

IV m LOTTO 1 - czas  8:05,2

Julia Wróbel

Natalia Osak

Wiktoria Górecka

Olivia Filarska

 

V m BTW 1 - czas 8:15,1

Aleksandra Kuczkowska

Daria Skibińska

Laura Hudzyńska

Aleksandra Barczyńska

 

VI m BKW 2 -  czas 8,33,3

Nicole Pachura

Monika Pacanowska

Olga Klomfas

Julia Mazurkiewicz

 

VII m BKW 3 - czas 8:57,2

Weronika Walczyńska

Martyna Łukasiewicz

Karolina Sucharska

Zosia Bielawska

Młodzicy

I m LOTTO 2- czas 6:46,1

Wiktor Wróbel

Frącz-Zakrzewski Dawid

Tataruch Dominik

Szymon Pacanowski

 

II m LOTTO 1 - czas 6:49,9

Patryk Rak

Kamil Wiatrowski

Piotr Witulski

Kacper Nowakowski

 

III m Zawisza 1 - czas 6:59,7

Marcin Chabowski

Robert Strehl

Adrian Banaszek

Jakub Cieślicki

 

IV m BTW 1 - czas 7:25,4

Jędrzej Moroz

Radosław Łysiak

Przemysław Kośmicki

Igor Malinowski

 

V m Zawisza 2 - czas 7:28,0

Kamil Felkner

Patryk Żech

Mikołaj Ostrowski

Kacper Czekalski

 

VI m BTW 2 - czas  8:14,5

Marcel Janik

Jakub Burza

Dominik Stupczyński

Maksymilian Kędzia

 

Juniorki młodsze

I m BKW 2 - czas 7:12,7

Grzela Paulina

Dojczman Anna

Wieczorkowska Karolina

Nowak Wiktoria

 

II m BKW 1 - czas 7:18,6

Kocikowska Asia

Czubek Ola

Skolmowska Patrycja

Maćkowska Zuzanna

 

III m BKW 3 - czas 7:21,3

Winnicka Kinga

Krupińska Ola

Michalska Monika

Mytlewska Oliwia

 

IV m BTW - czas 7:23,3

Katarzyna Pawełczak

Natalia Kopczyk

Barbara Streng

Weronika Szafrańska

 

V m LOTTO 1 - czas 7:29,3

Angelika Konecka

Wiktoria Misiołek

Barbara Misiak

Roksana Żurek

 

VI m LOTTO 2 - czas 7:54,2

Oliwia Kanczurska

Wioletta Bohaterewicz

Julia Nowak

Anna Wełnińska

 

Juniorzy młodsi

I m LOTTO 2- czas 6:05,7

Maciej Madaj

Mateusz Kaliński

Jędrek Skierecki

Piotr Dziewieczyński

 

II m BTW 2 - czas 6:21,7

Michał Zabdyr

Mikołaj Wichłacz

Wiktor Zdrojewski

Jakub Długosz

 

 

III m Zawisza 2 - czas 6:28,2

Kacper Otapowicz

Dominik Wachowiak

Paweł Ślaziński

Szymon Gil-Pilarski

 

III m LOTTO 1 - czas 6:28,2

Gabriel Fligier

Adam Siewaszewicz

Paweł Remiszewski

Wiktor Zieliński

 

V m BTW 1 - czas 6:35,2

Dominik Piotrowski

Januszewski Michał

Szwarc Wojciech

Budziak Jan

 

VI m Zawisza 1 - czas 6:37,7

Patryk Hałas

Bartosz Palmowski

Piotr Buczkowski

Kacper Muzolf

 

VII m Zawisza 3 - czas 6:53,7

Sebastian Osiński

Mateusz Koss

Karol Głowski

Bartosz Kaczmarek

 

 

Artykuł dodano 13 stycznia  2015